Ключове слово гами продукції Peggy Sage - магія! Магія різноманітності та професіоналізму.

Історія Peggy SageКомпанія Peggy Sage заснована в 1925 році американкою Пеггі Саж і названа її ім’ям. В 1995 році вона була викуплена сім’єю Коломб. В цей час марка пропонувала всього одну лінію по догляду за шкірою рук, лаки для нігтів і досить вузьку гаму засобів декоративної косметики.

Марка Peggy Sage, лідер з 1925 року у виробництві засобів по догляду за шкірою рук та нігтів, вклала весь свій професіоналізм у розвиток індустрії краси. Маючи тривалий досвід, Peggy Sage продовжує удосконалювати формули засобів догляду та фарбування нігтів, щоб стати сьогодні еталоном у цій галузі.

Компанія Peggy Sage завоювала свій авторитет на п’яти континентах, залишаючись вірною своїм основним принципам, в числі яких – висока якість продукції, креативність, надійність і оригінальність. Сьогодні компанія розробляє засоби для догляду за нігтями, руками, обличчям, тілом і має широку гаму професійних засобів декоративної косметики.

Ключове слово гами продукції Peggy Sage – магія! Магія різноманітності, професіоналізму. Кожна жінка знайде для себе ідеальний варіант в залежності від типу шкіри, іміджу, обставин і настрою. Продукція фірми Реggу Sage завоювала численних шанувальників серед тих, чия професія – створювати красу!